Siiditrükk

SIIDITRÜKK

Siiditrükk tekstiiltoodetele

Siiditrükk on enimlevinud ning vastupidavaim trükimeetod.

Siiditrüki puhul surutakse trükivärv raakliga läbi raamile pingutatud siidi, mille tulemusel jääb kangale soovitud kujutis. Iga värv trükitakse eraldi.

Trükitakse nii tekstiilile kui ka teistele tasapinnalistele materjalidele, nagu näiteks paber, plastmass, klaas, keraamika, puit jmt.

Mitmevärvilise siiditrüki maksimaalne trükimõõt on olenevalt tootest 38 x 45 cm, ühevärvitrükil 45 x 80 cm. Toote servadesse saab trükkida vaid juhul, kui trükitakse detailile.

NB! Kliendi toodetele trükkimisel on eelnevalt vaja veenduda, et trükki ei takistaks vooder, topeltkangas, lukud, taskud vms.

Siiditrükiks sobivad tekstiiltooted on T-, polo- ja triiksärgid, pusad, dressipluusid, softshell’id, kilejoped, joped, tööriided, vestid, spordiriided, torusallid, nokamütsid, pearätid, poekotid, põlled, kotid, vihmavarjud jne.

Siiditrükk meenetele

Siiditrüki eelis tampotrüki ees on suurem trükipind, samuti värvide parem katvus ja pikemaajalisem püsivus.

Trükkida saab nii lamepinnalistele toodetele, kus trüki laius on 61–180 mm kui ka silindrikujulistele meenetele kuni 180 mm laiuselt.

Eriti hästi sobivad siiditrükiks kruusid ja klaasid, millele trükitakse ringtrükitehnikas ning olenevalt tootest ja kujundusest kuni 360 kraadi ulatuses.

KÜSI HINDA!

Saada meile päring siit:

Nõustun & olen tutvunud privaatsustingimustega