Kas tead, millised on kõige trendikamad ärikingitused? Loe, miks kinkida koostööpartneritele ja töötajatele Eesti disaini.

Kas oled tüdinud tavalistest ja igavatest ärikingitustest, mis kingi saajaid enam sugugi ei rõõmusta? Pole ka ime, kui neil on riiuli peal seitse kohvikruusi ja pliiatsitopsis viis pastakat, mille ainus erinevus on toodetele trükitud logo.

Kui soovid oma kliente, koostööpartnereid või töötajaid meeldivalt üllatada ja nad tõeliselt rõõmsaks teha, siis meie teame, kuidas seda teha. Võlusõnaks on Eesti disain.

Vali oma ärikingitused Eesti disaintoodete hulgast ja me lubame, et kingituse saajatel on nende üle hea meel ning nad kasutavad neid tooteid kaua ja uhkusega. Ärikingituse kõige tähtsamad eesmärgid – tänada ja tunnustada kingi saajaid ja jääda neile positiivselt meelde, ongi täidetud.

Miks kinkida Eesti disaini?

Alustame sellest, et Eesti disaintooted on tõesti kvaliteetsed. Teiseks on need kaasaegsed ning kolmandaks ei leia neid kusagilt mujalt maailmast. Ahh, aga neljas põhjus on  ju veel – need tooted on väga ilusad. Kui vajad ärikingitust oma välismaisele koostööpartnerile, ei ole küsimustki – Eesti disain on kõige parem mõte.

Pakume sulle kohe mõned head ideed. Vali nende hulgast oma lemmikud ja anna meile märku, mis sind täpsemalt huvitama hakkas.

 

Puidust ärikingitused

Puidust käekell ja teised puidust meened on erilised ja meeldejäävad. Samuti võid kindel olla, et puidust käekell leiab tõesti palju kasutamist. Seega oled sa kingi saajal iga kord meeles, kui ta kella käe peale paneb.

Puidust köögitarbed nagu lõikelaud, võinuga, pannilabidas või muud majapidamises vajaminevad asjad – punutud korvid ja karbikesed – on mugavad kasutada, samas toimivad need ka toredate disainielementidena. Seega, kui tootel on sinu ettevõtte logo maitsekalt ja mitte eriti suurelt peale pandud, hakatakse neid kindlasti kasutama ning kingitused ongi oma eesmärki väga hästi täitnud.

 

Keraamika

Meil Eestis tehakse väga ilusat keraamikat, sealhulgas kohvikruuse. Näiteks selliseid

 

 

Kas pole kenad? Tahaksid endale ka selliseid? Pane oma soov teele ja teeme ära!

 

Eestimaine käsitöö

Villased sokid on jälle in ja meil on selle üle väga hea meel. Kas poleks tore töötajatele need kingikotti pista? Või miks mitte kinkida oma headele klientidele maitsekad ja ilusad käsitsi kootud kindad või sissekootud logoga mütsid?

Valmistame eritellimusena ka põllesid, t-särke ja mitmeid teisi tooteid. Võibolla on sul endal mõni idee, mis vajab ära tegemist? Anna meile sellest teada ja vaatame koos, kuidas see ellu viia.

Veidi kallimast hinnaklassist kingitustena pakume välja kootud kattega diivanipatju ja kootud pleede.

 

Ökotooted

Eestisse on tekkinud kümneid väikseid töökodasid, kus valmistatakse käsitöökomme, šokolaade ja muid mahetooteid. Käsitöökommid teevad heameelt ükskõik millisele kingi saajale, nii et nende kinkimine on alati kindla peale minek.

Lisaks headele ja kvaliteetsetele kingitustele, saad selliste toodetega kaasa veel midagi head. See on teadmine sellest, et sa toetad Eestimaa väiketootjaid ja aitad nende edule kaasa.

 

Eestis toodetud poekotid

Ja viimaseks pakume välja Eestis toodetud kvaliteetsed tekstiilist poekotid, mis sobivad nii poes käimiseks kui ka muul ajal tänaval kandmiseks. Peamine, et need kotid toredad välja näeksid ja sinu logo seal kenasti peal on. Kotid peavad väga hästi vastu ja seetõttu näeb neid väga palju silmapaare.

 

Kas valisid midagi välja?

Väga tore!

Pane päring teele siit